Zaufało nam ponad 600 klientów

Frezujemy specjalistyczne szalunki na obiekty sportowe

Nasi klienci wycinają u nas meble ogrodowe

O nas

FrezowanieCNCFrezowanie to zespół doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy usługi w zakresie frezowania cnc, grawerowania, projektowania oraz lakierowania frontów meblowych. Stosujemy różnego rodzaju materiały do wykonywania oferowanych usług. Posiadamy dwie maszyny numeryczne CNC, które zapewniają wysoką jakość produktów. FrezowanieCNC cechuje terminowość, dokładność i elastyczność.

W zakresie frezowania CNC wykonujemy zlecenia na indywidualne zamówienia naszych klientów. Oprócz stadardowych produktów, w swoim portfolio posiadamy szeroki asortyment niestandardowy. Najwyższa jakość maszyn numerycznych CNC pozwala nam wykonywać nietypowe wzory i elementy o nieszablonych kształtach zgodnie z dostraczaną przez klienta dokumentacją techniczną. Dodatkowo w naszych usługach oferujemy usługi projektowania na oprogramowaniu CAD/CAM. Obróbka skrawaniem to technologia, która sprawdzi się w branży przemysłowej, reklamowej czy produkcji elementów wyposażenia wnętrz.

Nasze

usługi

Frezowanie cnc 2D

Frezowanie CNC 2D to obróbka materiału w płaszczyźnie XY. Obszar roboczy naszych maszyn pozwala nam na frezowanie płyt o długości 4m i szerokości 2m. Zapewniamy najwyższą precyzję i jakość frezowanych produktów. Wykonujemy usługi frezowania w dowolnym materiale.

Frezowenie CNC 3D

Za pomocą sterowanych numerycznie maszyn frezujemy i modelujemy w 3D w dowolnych materiałach. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, nawet tego najbardziej skomplikowanego i wymagającego, dzięki frezowaniu w trzech płaszczyznach.

Grawerowanie

Grawerujemy różne wzory i kształty w każdym rodzaju materiału i tworzywie sztucznym przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie.

Frezowanie cnc w sklejce

Frezowanie CNC w sklejce - materiał ten łatwo poddaje się obróbce, posiada wysoką wytrzymałość wobec małej grubości oraz niską przepuszczalność ciepła. Cechami sklejki są również stabilność wymiarowa i odporność na działanie wilgoci.

Frezowanie w tworzywach i laminatach

Na zlecenie klientów wycinamy produkty z rożnego rodzaju tworzyw takich jak polietylenu, PCV, PP. Wykonujemy również usługi w zakresie frezowanie CNC w laminacie HPL.

Frezowanie cnc aluminium

Oferujemy usługi cięcia produktów z aluminium, które spełniają wszelkie wymogi rynkowe pod względem oczekiwań klienta, jakości,pecyzji i tolerancji.

Laminaty i Kompozyty

Zajmujemy się produkcją wyrobów kompozytowych z włókna węglowego i szklanego.