Usługi dodatkowe

Doświadczenie w implementacji nowoczesnych technologii pozwoliło na wdrożenie w naszej firmie wachlarzu usług dodatkowych. Świadczymy następujące usługi: 

LAKIEROWANIE FRONTÓW MEBLOWYCH - Oferujemy usługi w zakresie lakierowania frontów meblowych metodą natryskową. Zastosowanie produktów od sprawdzonych producentów pozwala zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zakres usług obejmuje:
- produkcję frontów meblowych
- piaskowanie (renowacja mebli)
- lakierowanie formatek, szkła, tworzyw sztucznych i mebli
- beton architektoniczny

SPAWANIE - Spawanie to kolejny rodzaj obróbki, który możemy Państwu zaoferować. Specjalizujemy się w profesjonalnym spawaniu konstrukcyjnych stali węglowych, stopowych jak również aluminium. Nowoczesne urządzenia oraz wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników gwarantują bardzo dobrą jakość i trwałość wytwarzanych spoin łączonych elementów. Nasza firma oferuje Państwu usługi z zakresu spawania następującymi metodami: MIG, spawanie elektryczne łukowe, spawanie aluminium przy pomocy nowoczesnych maszyn typu Lorch.

PROJEKTOWANIE CAD/CAM - Opracowanie dokumentacji, analiza, optymalizacja oraz opracowanie zapisu konstrukcji wyrobu. Oferujemy usługi  zakresu projektowania wspomaganego komputerowo (CAD). Projektowanie wspomagane komputerowo, czyli zastosowanie sprzętu i oprogramowania komputerowego w projektowaniu technicznym.

ZABUDOWY DO AUT - Produkcja i montaż  - frezujemy i modelujemy w 3D w dowolnych materiałachWykonujemy zabudowy aut dostawczych, które są świetnym rozwiązaniem dla firm posiadających samochody przystosowane m.in. do wyjazdów na place budowy. Produkty te tworzymy mając na uwadze potrzeby klienta, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Frezowanie CNC pozwala na wykonanie produktów najwyższej jakości.

FREZOWANIE 3D - Posiadany przez nas ploter tnąco-frezująco-grawerujący ma obszar roboczy 2000x2500x300 mm. Pozwala on pracować w formacie 3D, czyli pełnym trójwymiarze.

Oferujemy usługi w zakresie:
- wycinanie CNC
- frezowanie 3D
- grawerowanie 3D
- prototypowanie 3D

GIECIE RUR - posiadamy nowoczesną giętarkę, która pozwala na zaoferowanie Państwu usług profesjonalnego gięcia rur. Wykwalifikowany personel oraz bogate zaplecze techniczne, które posiadamy gwarantują Państwu wysoką jakość oczekiwanych elementów przy dowolnej ilości egzemplarzy.
Parametry obróbek
• maksymalna długość detalu 6000 mm
• maksymalna średnica rur ø 60mm
• minimalny promień gięcia 500mm (mniejsze wymiary ustalamy telefonicznie)
• dokładność gięcia (+ -) 0,1 mm.
 

 

Nasze

usługi

Frezowanie cnc 2D

Frezowanie CNC 2D to obróbka materiału w płaszczyźnie XY. Obszar roboczy naszych maszyn pozwala nam na frezowanie płyt o długości 4m i szerokości 2m. Zapewniamy najwyższą precyzję i jakość frezowanych produktów. Wykonujemy usługi frezowania w dowolnym materiale.

Frezowenie CNC 3D

Za pomocą sterowanych numerycznie maszyn frezujemy i modelujemy w 3D w dowolnych materiałach. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, nawet tego najbardziej skomplikowanego i wymagającego, dzięki frezowaniu w trzech płaszczyznach.

Grawerowanie

Grawerujemy różne wzory i kształty w każdym rodzaju materiału i tworzywie sztucznym przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie.

Frezowanie cnc w sklejce

Frezowanie CNC w sklejce - materiał ten łatwo poddaje się obróbce, posiada wysoką wytrzymałość wobec małej grubości oraz niską przepuszczalność ciepła. Cechami sklejki są również stabilność wymiarowa i odporność na działanie wilgoci.

Frezowanie w tworzywach i laminatach

Na zlecenie klientów wycinamy produkty z rożnego rodzaju tworzyw takich jak polietylenu, PCV, PP. Wykonujemy również usługi w zakresie frezowanie CNC w laminacie HPL.

Frezowanie cnc aluminium

Oferujemy usługi cięcia produktów z aluminium, które spełniają wszelkie wymogi rynkowe pod względem oczekiwań klienta, jakości,pecyzji i tolerancji.

Laminaty i Kompozyty

Zajmujemy się produkcją wyrobów kompozytowych z włókna węglowego i szklanego.