Usługi

 

Świadczymyi usługi w zakresie: 

DRUKOWANIE 3D - tworzymy modele 3D i prototypy produktów dzięki zastosowaniu nowoczesnej drukarki marki Zortrax. Na podstawi modelu komputerowego wytwarzamy trójwymiarowe, fizyczne obiekty.

       

 

 

 

 

 

 

 

FREZOWANIE CNC w tworzywach sztucznych - pozwala na wykonanie produktów dlka branży reklamowej np. szyldy, plansze, tablice informacyjne, gadżety. Dodatkowo z tworzyw sztucznych wytwarzamy dekoracje, meble, stojaki czy obudowy samochodowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

FREZOWANIE CNC w sklejce i drewnie - materiały te stosujemy w produkcji półek, szafek, mebli, dekoracji świątecznych, naczyń drewnianych, stoisk targowych itp.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

FREZOWANIE CNC w hpl-ach

FREZOWANIE 3D - obróbka w trzech płaszczyznach XYZ

FREZOWANIE CNC aluminium

             

 

Nasze

usługi

Frezowanie cnc 2D

Frezowanie CNC 2D to obróbka materiału w płaszczyźnie XY. Obszar roboczy naszych maszyn pozwala nam na frezowanie płyt o długości 4m i szerokości 2m. Zapewniamy najwyższą precyzję i jakość frezowanych produktów. Wykonujemy usługi frezowania w dowolnym materiale.

Frezowenie CNC 3D

Za pomocą sterowanych numerycznie maszyn frezujemy i modelujemy w 3D w dowolnych materiałach. Jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, nawet tego najbardziej skomplikowanego i wymagającego, dzięki frezowaniu w trzech płaszczyznach.

Grawerowanie

Grawerujemy różne wzory i kształty w każdym rodzaju materiału i tworzywie sztucznym przy pomocy maszyn sterowanych numerycznie.

Frezowanie cnc w sklejce

Frezowanie CNC w sklejce - materiał ten łatwo poddaje się obróbce, posiada wysoką wytrzymałość wobec małej grubości oraz niską przepuszczalność ciepła. Cechami sklejki są również stabilność wymiarowa i odporność na działanie wilgoci.

Frezowanie w tworzywach i laminatach

Na zlecenie klientów wycinamy produkty z rożnego rodzaju tworzyw takich jak polietylenu, PCV, PP. Wykonujemy również usługi w zakresie frezowanie CNC w laminacie HPL.

Frezowanie cnc aluminium

Oferujemy usługi cięcia produktów z aluminium, które spełniają wszelkie wymogi rynkowe pod względem oczekiwań klienta, jakości,pecyzji i tolerancji.

Laminaty i Kompozyty

Zajmujemy się produkcją wyrobów kompozytowych z włókna węglowego i szklanego.